Nova Florida Kombi Servisi

Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi kombi bakım, onarım ve tamirinde yıllara dayanan tecrübesi ve uzman teknik ekibiyle Sancaktepe’de hizmetinizdedir. Bizlere

0850 302 10 78 - 0535 100 37 91 

 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Jet-ser Kombi Servisi olarak, Nova Florida marka kombi arızalarını tamir etmenin yanı sıra, kombinizin enerji verimliliğini artıracak, ömrünü uzatacak ve faturalarınızı düşürecek bakımlarını da gerçekleştirmekteyiz. 

Deneyimli teknik kadromuz, çağrılarınıza en kısa sürede cevap vererek kombinizin sorunlarını yerinde hızlıca tespit eder, uygun yedek parçaları en ekonomik şekilde sağlar, arızayı giderir ve cihaz ayarlarınızı en iyi seviyeye getirir.


Yaptığımız işlerde kalıcı çözümler sağlamak ana prensibimizdir. İster arıza giderme, ister kombi bakımı olsun, Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi olarak verdiğimiz hizmetler, müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye yöneliktir ve ekonomik olduğu kadar kesin sonuç alınmasını da içermektedir.

Kombi arızalarının giderilmesinde uygun ekipman, yedek parça ile nitelikli teknik hizmet sağlanmazsa, orta ve uzun vadede çok büyük maliyetler yaratan arızalara hatta kombinin tamamen kaybedilmesine yol açmaktadır. Bu sebeple kombi bakım, onarım ve tamirinde tercih edilecek servisin çok iyi seçilmesi gerekmektedir.

Tüm kombi markalarının cihazları, kendi içinde farklı bir teknolojiye, iç teçhizata, teknik donanıma ve çalışma prensibine sahiptir. Sancaktepe Nova Florida Kombi Servisi olarak biz özellikle Nova Florida marka kombilerinizde uzman bir ekibiz. Yıllardır üzerinde çalıştığımız NovaFlorida marka kombilerin zayıf yanları, hangi noktalardan sorun çıkardığı ve bunların çözüm yolları hakkında derin tecrübe sahibiyiz.

Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi Tarafından Sağlanan Hizmetler

1)      Kombi Arızalarının Giderilmesi:

            -Kombi su akıtma

            -Sıcak su arızası

            -Petek arızaları

            -Kombi gösterge arızaları

            -Elektronik arızalar

            -Diğer Arızalar

2)      Kombi Bakımının Sağlanması

3)      Peteklerin Bakım ve Temizliğinin Yapılması

 

NovaFlorida Kombi ve Petek Bakımının Önemi

Düzenli kombi ve petek bakımının yapılması ekonomik ısınma ve Nova Florida kombinizin uzun ömürlü olması için çok önemlidir. Yeterince temiz olmayan ve bakımı yapılmayan petekler, kombi derecesi yükseltildiği halde aynı oranda ısıtma gerçekleştirememektedirler. Bu bakımların yapılmaması büyük miktarda ekonomik zarara yol açmaktadır.

Ayrıca düzenli olarak bakımı yapılmayan kombiler verimsiz çalışmakta, beklenmedik kazalara yol açabilmekte, daha kalıcı ve büyük arızalarla karşılaşılabilmektedir. Ekonomik, güvenli, verimli ve tasarruflu şekilde kombisinden faydalanmak isteyenlerin düzenli olarak kombi bakımlarını yaptırması uzmanlar tarafından da önerilmektedir.

Düzenli bakımı yapılan kombiler ise yakıt tasarrufu ve randıman sağlar, kombilerin arıza oranı düşer, yedek parçaları daha iyi korunur, ömrü uzar, oluşan arızalar daha hızlı tespit edilir, sorunlara daha kolay ve ekonomik çözümler bulunur.

Jet-ser Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi ’ni Tercih Etmenizin Avantajları

1)      Size hemen, aynı gün içinde dönüş sağlanır.

2)      Tüm Sancaktepe bölgesinde, sizin için en uygun gün ve saatlerde hizmet verilir.

3)      NovaFlorida Kombinizi teknik olarak çok iyi tanıyan profesyonel bir ekip yönlendirilir.

4)      NovaFlorida Kombi arızası ve kaynağı en doğru şekilde tespit edilir.

5)      Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi çalışanları size arızanın ne olduğu ve nasıl çözüleceği hakkında net bilgilendirmede bulunurlar.

6)      Hızlı, etkili ve kalıcı çözümler sunulur.

7)      Verilen hizmetler sırasında iş güvenliği her zaman ön planda tutulur.

8)      Servisimizce yapılan uygulamalar arızaları gidermenin yanı sıra enerji verimliliğini artıran, sizlere beklentinizin de ötesinde getiri sağlayacak çözümler içerir.

9)      En uygun ve kaliteli yedek parçalar kullanılır.

10)  Kombi ve petek bakım hizmetleri en kapsamlı, ayrıntılı ve titiz şekilde gerçekleştirilir.

11)  Tüm hizmetlerimiz ekonomik fiyatlarla verilir.

12)  İstenen hizmetlerin verilmesi sonrasında da her türlü sorunuz ve isteğiniz için destek verilmeye devam edilir.

13)  Teknik ekibimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güler yüzlü, temiz ve hızlı şekilde hizmet verir.

Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerde o anda mevcut arızaları giderirken, sonradan oluşabilecek arızalar için de önleyici önlemler sağlayacak uygulamalarla ilgili olarak bilgilendirilirsiniz. Müşterilerimizin her aşamadaki onayı çerçevesinde, kombilerinin ömrünü uzatacak parça değişimleri ve bakımları sağlanır. Yapılan işlerin kapsamı ve ücretlendirmesi ile ilgili sürekli bilgilendirmede bulunulur.

Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi yetkin ekibi, kombilerinizin sorunlarının giderilmesi, daha yüksek performansla çalışması, faturalara yansıyacak bir verimliliğe kavuşması için gerekli tüm onarım, tamir ve bakım işleriniz için hizmetinizdedir.


Jet-ser Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi Covid Önlemleri

Sancaktepe NovaFlorida Kombi Servisi olarak hizmetlerimizi sunarken, tüm dünya gibi ülkemizi de etkisi altına alan Covid-19 salgınına yönelik önlemlere en üst seviyede dikkat etmektedir. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde hizmet veren teknik ekibimiz, sosyal mesafenin korunması, maske ve dezenfektan kullanılması gibi gerekli tüm önlemleri alır. İş sonlandırılana kadar her aşamada bu önlemleri uygulamaya devam eder.