KOMBİ SERVİSİ

Gelişmiş teknoloji ürünleri arasında konforlu bir yaşam sürdürmek isteyen kullanıcılar için son derece kullanışlı olan kombiler farklı markalara göre farklı özelliklerde hizmete sunulmaktadır. Kombilere ait tüm arıza, tamir, bakım veya montaj çalışmalarını Kombi Servisi Merkezi olarak üstlenmekteyiz. Garanti kapsamında olan veya olmayan kombileriniz için tüm işlemlerde destek verilmektedir. Kombilerinizin markaları fark etmeksizin her türlü malzeme ve yedek parçaya sahip olunmaktadır. Alanında uzman personel ekiplerimiz ile profesyonel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Müşterilere ve müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile daima önceliğimiz müşterilerimizin memnun kalmasına odaklı bulunmaktır. 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile gerek arıza gerekse teknik bilgi desteği ile hızlı bir şekilde çözüm önerileri


Kombi Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle çevre dostu oluşu ile bilinen kombiler kullanımına dikkat edilmesi gereken cihazlardır. kombi servisi konusunda uzman olan firmamıza teslim edeceğiniz her kombiniz kısa sürede çözüme kavuşur. Alanında uzman belli eğitimleri tamamlamış personellerimiz ile sunacağımız kaliteli hizmetten memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz. Özellikle kombi bakımları konusunda donanımlı araçlarımız kombiniz ile ilgili her türlü sorunu kısa sürede çözmemiz açısından müşterilerimiz için düşünülmüştür.

Firmamıza ulaşmak bir hayli basittir. Mesai kavramı gözetmeksizin acil müdahalelerde devreye giren acil kombi servis hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Acil müdahalelerde ekstra ücret ödemeden firmamızı tercih edebilir size uygun avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Kombi kullanımının konforu ve temizliği dikkat çekerken birçok kullanıcı zahmetsiz kullanımına kapılmaktadır. Böylesine rahat ve zahmetsiz olduğu kadar oldukça sağlıklı bir cihaz olması daha da cazip bir konuma gelmesini sağlamaktadır. Bu konuda kombi servisi tüm arızalar için destek sağlamaktadır. Sadece firmamız gibi düzenli ve alanında uzman kombi servislerinden destek almanız uzun vadede performansı yüksek cihazlara sahip olmanız kolaylaşmaktadır. Olması gereken potansiyelde verimli bir şekilde çalışan cihazlar, gereksiz ve fazla enerji tüketimi de yapmamaktadır. Böylece kullandığınız kadar fatura ödemeniz ve herhangi bir anormal durum söz konusu olmamaktadır. Gerektiğinde her türlü marka için yedek parça mevcut olmakta ve müşterilerin isteği doğrultusunda değişim yapılabilmektedir.